Cruzer'gint

Cruzer'gint forum


#1 2007-10-21 21:23:36

Sir Bordzik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 2
Punktów :   

Bug w grze!!! -.- I gdzie jest GM? -.-

Witam!
To jest wręcz żałosne...
Zgłaszałem buga i wołałem GMa na wszystkich możliwych czatach, i się nie odezwał -.-
Bug polega na tym, że schody nie działają. Poprostu nie da się po nich wejśc. Staje się na nich jak na krześle i nic więcej. Schody te są w Hero Cave. Pokażę gdzie, jeśli GM napisze do mnie w tej sprawie, teraz nie chce mi się opisywać.


Pisać do Sir Bordzik, lub Sir Bordolum.


P.S
Lepiej zrób dział na forum "Błędy, Sugestie" bo ten temat tu nie pasuje, a nie ma odpowiedniego działu...



@edit
ok, wyszedłem. Ale przez pół dnia się nie dało -.-

Tak samo jest jeszcze bug w treining roomach. Jak się wejdzie między kamienie, to trenerzy otaczają z każdej strony... A trenera nie da sie przesunąć więc nie ma jak wyjść -,-

Ostatnio edytowany przez Sir Bordzik (2007-10-21 22:09:05)

Offline

 

#2 2007-10-22 17:42:27

Odbyciak

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Bug w grze!!! -.- I gdzie jest GM? -.-

hmm. da sie wyjsc a trenera da sie przesuwac ;d

Offline

 

#3 2007-10-24 09:50:31

Babcia SteFaA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Bug w grze!!! -.- I gdzie jest GM? -.-

Sir Bordzik napisał:

Witam!
To jest wręcz żałosne...
Zgłaszałem buga i wołałem GMa na wszystkich możliwych czatach, i się nie odezwał -.-
Bug polega na tym, że schody nie działają. Poprostu nie da się po nich wejśc. Staje się na nich jak na krześle i nic więcej. Schody te są w Hero Cave. Pokażę gdzie, jeśli GM napisze do mnie w tej sprawie, teraz nie chce mi się opisywać.


Pisać do Sir Bordzik, lub Sir Bordolum.


P.S
Lepiej zrób dział na forum "Błędy, Sugestie" bo ten temat tu nie pasuje, a nie ma odpowiedniego działu...



@edit
ok, wyszedłem. Ale przez pół dnia się nie dało -.-

Tak samo jest jeszcze bug w treining roomach. Jak się wejdzie między kamienie, to trenerzy otaczają z każdej strony... A trenera nie da sie przesunąć więc nie ma jak wyjść -,-

Brodzik, daj mi twoje gg na PW, sprawdze ;d

@edit Z trenerami zadna sprawa, poprostu przesun w prawo i juz dd
a sen schodzy nie wiem gdzie ;d napisz na moje gg ;> dam ci w pw

Ostatnio edytowany przez Babcia SteFaA (2007-10-24 09:54:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinpbf.pun.pl www.master-pokemon.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.hogwartx.pun.pl www.rasengannaruto.pun.pl